kandydatów

Etat Nauczyciel wychowania do życia w rodzinie

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Szamotułach miejsce pracy: Szamotuły

Powiatowy Urząd Pracy w Szamotułach
Nauczyciel wychowania do życia w rodzinie
Miejsce pracy: Szamotuły
Numer: StPr/21/0521
OBOWIĄZKI:
- nauczanie przedmiotu wychowanie do życia w rodzinie
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Nauczyciel wychowania do życia w rodzinie
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak, specjalizacja: wychowanie do życia w rodzinie

Wymagania inne:

WYMAGANIA WOBEC KANDYDATA:- WYNAGRODZENIE OD 1474,50+ WYSŁUGA LAT UZALEŻNIONA OD STOPNIA AWANSU ZAWODOWEGO- obywatelstwo polskie,- posiadanie pełnej zdolności do czynności prawnych oraz publicznych,- stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie na proponowanym stanowisku,- wykształcenie wyższe zawodowe lub magisterskie,- przygotowanie pedagogiczne, kierunek: wychowanie do zycia w rodzinie,- odpowiedzialność, sumienność, zaangażowanie i samodzielność,- umiejętność pracy w zespole,WYMIAR CZASU PRAcy: 1/2 etatu-WYSOKOŚĆ WYNAGRODZENIA BRUTTO: - 1 700,11 zł + dodatki (UWAGA ! wynagrodzenie liczone proporcjonalnie do wymiaru zatrudnienia, uzależnione od stopnia awansu zawodowego),MIEJSCE WYKONYWANIA PRACY: Szkoła Podstawowa Nr 3 w Szamotułach ul. Szczuczyńska 5 64-500 SzamotułyPREFEROWANA FORMA KONTAKTU: wyłącznie e-mail !!!

Miejsce pracy:

Szamotuły

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 1 474,5 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Szamotułach