kandydatów

Etat Pracownik produkcyjny (mieszalni)

Firma: Trenkwalder miejsce pracy: Tarnowo Podgórne

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Pracownik produkcyjny (mieszalni)
Miejsce pracy: Tarnowo Podgórne
Nr ref.: PP/TAR/0721
Obowiązki:
  • prace manualne przy maszynach mieszających (branża spożywcza),
  • przenoszenie oraz wsypywanie do maszyn półproduktów (do 25 kg).
Wymagania:
  • książeczka sanepid,
  • dobra kondycja fizyczna,
  • chęć podjęcia pracy w systemie 2-zmianowym (5:30-13:30, 13:30-21:30),
  • sumienność.
Oferujemy:
  • umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy,
  • pracę na pełen etat w systemie 2-zmianowym,
  • długofalową współpracę,
  • oferta dotyczy pracy tymczasowej,
  • bogaty pakiet benefitów: karta sportowa, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe.