Etat Podinspektor/inspektor w wydziale administracyjno-techniczny

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu miejsce pracy: Poznań

Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu
Podinspektor/inspektor w wydziale administracyjno-techniczny
Miejsce pracy: Poznań
Numer: StPr/21/3708
OBOWIĄZKI:
Praca biurowa, przy monitorze komputerowymGłówne zadania:-prowadzenie ewidencji środków trwałych,-wystawianie dokumentów związanych z przyjmowaniem, przekazywaniem, likwidacją, zmianą miejsc środków trwałych,-prowadzenie nadzoru i administrowanie majątkiem trwałym i wyposażeniem,-wycena rzeczowych składników majątku ujętych na arkuszach spisu z natury,-weryfikacja prawidłowości stanów polegająca na porównywaniu dokumentów wydrukowanych z systemu finansowo księgowego KF z danymi Programu ST AGROBEX na dzień 31 grudnia danego roku rozliczeniowego,-sporządzanie rocznego sprawozdania dotyczącego środków trwałych,-sprawdzanie i opisywanie faktur,-realizacja zakupów i usług na potrzeby Urzędu,-aktualizacja wykazu pracowników Urzędu wraz z numerami telefonów i pomieszczeń,-przygotowanie opisów przedmiotu zamówienia na zakup materiałów i usług dla Urzędu,-praca w komisjach inwentaryzacyjnych,-sporządzanie rocznego sprawozdania z zakresu ochrony środowiska,-udział w pracach dotyczących wyposażenia nowych stanowisk pracy,-prowadzenie rejestru wydawania Komkart,-dbałość o prawidłową pracę firm serwisowych,-dokonywanie zakupów na potrzeby Urzędu zgodnie z zapotrzebowaniem,-wykonywanie innych czynności wskazanych przez przełożonych, stosownie do posiadanych kwalifikacji i umiejętności;
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Uprawnienia: odpowiedzialność
Uprawnienia: samodzielność

Wymagania inne:

Doświadczenie w zakresie zagadnień związanych z zamówieniami publicznymi. Mile widziane wykształcenie wyższe, praktyczna znajomość ustawy o gospodarce nieruchomościami oraz prawa zamówień publicznych.

Miejsce pracy:

Poznań

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 250 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu