kandydatów

Etat Inspektor

Firma: Nadodrzański Oddział Straży Granicznej w Krośnie Odrzańskim miejsce pracy: Poznań

Nadodrzański Oddział Straży Granicznej w Krośnie Odrzańskim
Komendant Nadodrzańskiego Oddziału Straży Granicznej poszukuje kandydatówkandydatek na stanowisko:
Inspektor
Miejsce pracy: Poznań
Ogłoszenie o naborze Nr 81676

Warunki pracy

- Narzędzia i materiały pracy - komputer, fax, kserokopiarka, drukarka, telefon - Budynek nie przystosowany dla osób poruszających się na wózku inwalidzkim

Zakres zadań

  • Samodzielne prowadzenie rocznych kart ewidencji czasu służby funkcjonariuszy placówki w celu terminowego uzupełnienia dokumentacji;
  • Przygotowywanie list obecności w oparciu o aktualny stan osobowy PSG, sprawdzanie sposobu wypełniania list obecności, weryfikowanie prawidłowych wpisów, terminowe dokonywanie podsumowań w celu dostarczenia aktualnej informacji do faktycznie przepracowanego czasu;
  • Opracowywanie informacji, sprawozdań w zakresie wypracowanych nadgodzin czasu służby i pracy funkcjonariuszy i pracowników cywilnych w celu prawidłowego rozliczenia czasu pracy;
  • Prowadzenie ewidencji wystawionych kart rozliczeniowych i realizowanie czynności związanych z ich wydawaniem za pokwitowaniem oraz przechowywanie wypełnionych kart w celu potwierdzenia rozliczenia funkcjonariusza lub pracownika cywilnego z placówką;
  • Uczestniczenie w prowadzeniu dokumentacji z doskonalenia lokalnego funkcjonariuszy i pracowników cywilnych, gromadzenie kopii konspektów w celu posiadania właściwej dokumentacji szkoleniowej.

Wymagania niezbędne

wykształcenie: średnie
doświadczenie zawodowe/staż pracy: doświadczenia zawodowego
  • znajomość przepisów dotyczących czasu służby i pracy;
  • komunikatywność;
  • umiejętność rozwiązywania problemów;
  • obsługa programów komputerowych i urządzeń biurowych.
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

Wymagania dodatkowe

    Pozostałe oferty pracy w firmie Nadodrzański Oddział Straży Granicznej w Krośnie Odrzańskim
    Etat Inspektor w firmie: Nadodrzański Oddział Straży Granicznej w Krośnie Odrzańskim miejsce pracy: Poznań 04-10-2021

    Poleć ofertę pracy
    Data dodania: 22-07-2021
    Wyświetleń: 167