kandydatów

Etat Koordynator produkcji / planista

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Grodzisku Wielkopolskim miejsce pracy: Granowo

Powiatowy Urząd Pracy w Grodzisku Wielkopolskim
Koordynator produkcji / planista
Miejsce pracy: Granowo
Numer: StPr/21/0495
OBOWIĄZKI:
planowanie i koordynowanie produkcji podległego działu, optymalizacja kosztów produkcyjnych, opracowywanie kalkulacji produkcyjnych, dokonywanie analiz wydajności procesów produkcyjnych, sporządzanie raportów, wsparcie działu przygotowania produkcji
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
Uprawnienia: Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
Uprawnienia: zdolność analitycznego myślenia
Uprawnienia: terminowość i dokładność w wykonywaniu zadań
Uprawnienia: Znajomość oprogramowania AutoCAD
Uprawnienia: umiejętność pracy pod presją czasu
Uprawnienia: mile widziana znajomość programu STREAMSOFT PRESTIŻ
Uprawnienia: dyspozycyjność
Uprawnienia: dobra organizacja czasu pracy

Wymagania inne:

dokładność, samodzielność, rzetelność wykonywanych zadań, umiejętność planowania i organizacji pracy, znajomość programu ERP, bardzo dobra znajomość pakietu MS Excel, mile widziana znajomość branży meblowej/stolarskiej

Miejsce pracy:

Granowo

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Grodzisku Wielkopolskim