kandydatów

Etat Starszy inspektor

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu miejsce pracy: Poznań

Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu
Starszy inspektor
Miejsce pracy: Poznań
Numer: StPr/21/3609
OBOWIĄZKI:
prowadzenie spraw kadrowych pracowników Oddziału i placówek terenowych zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa oraz wewnętrznymi procedurami Kasy, prowadzenie całokształtu spraw związanych z rekrutacją, selekcją i zatrudnianiem pracowników oraz ich rozwojem zawodowym i koordynowanie procesu oceny pracy pracowników oddziału regionalnego i placówek terenowych, prowadzenie dokumentacji związanej z przygotowywaniem umów zleceń zawieranych w Oddziale oraz czynności związanych z ich sporządzaniem, prowadzenie całokształtu spraw związanych ze szkoleniami pracowników Oddziału i placówek terenowych, sporządzanie sprawozdawczości statystycznej z zakresu realizowanych zadań.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Wymagania inne:

Wykształcenie średnie lub wyższe.Wymagania konieczne: co najmniej 4- letni staż pracy w przypadku posiadania wykształcenia średniego, w przypadku posiadania wykształcenia wyższego co najmniej 2- letni staż pracy, znajomość ustawy o ubezpieczeniu społecznym rolników i statutu KRUS, znajomość przepisów Kodeksu pracy wraz z aktami wykonawczymi, znajomość ustawy o pracownikach urzędów państwowych, wysoka kultura osobista, umiejętność obsługi aplikacji i urządzeń biurowych, umiejętność sporządzania pism i notatek, umiejętność planowania i organizacji pracy, umiejętność pracy w zespole, umiejętność pracy pod presją czasu, komunikatywność.

Miejsce pracy:

Poznań

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 900 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu