kandydatów

Etat Konsultant ds. obsługi klienta z językiem niemieckim

Firma: Majorel Polska Sp. z o.o. miejsce pracy: Poznań

Konsultant ds. obsługi klienta z językiem niemieckim
Twój zakres obowiązków
  • Codzienne wsparcie klientów w języku niemieckim za pośrednictwem e-maila i chat'u
  • Identyfikacja najważniejszych potrzeb klienta
  • Realizowanie celów projektowych i zespołowych
Wymagania:
  • znajomość języka niemieckiego na poziomie B2+/C1
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • wielozadaniowość
  • sprawna obsługi komputera
  • pozytywne nastawienie do pracy
  • otwartość, komunikatywność, proklienckie podejście
Oferujemy:
  • pracę zdalną (w czasie pandemii)
  • pracę zmianową
  • stabilne zatrudnienie (umowa o pracę)
  • 30 minut płatnej przerwy w czasie dnia pracy
  • pracę w międzynarodowym środowisku
  • urozmaicony pakiet socjalny – sport, rozrywka i/lub dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne
  • realną możliwość awansu
  • kompleksowe szkolenie przygotowujące do pracy
  • stały kontakt z językiem obcym