kandydatów

Etat Zastepca kierownika składowiska odpadów komunalnych

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Szamotułach miejsce pracy: Szamotuły

Powiatowy Urząd Pracy w Szamotułach
Zastepca kierownika składowiska odpadów komunalnych
Miejsce pracy: Szamotuły
Numer: StPr/21/0475
OBOWIĄZKI:
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:- kierowanie pracownikami Działu Składowiska Odpadów Komunalnych,- prowadzenie kontroli przestrzegania przepisów BHP, P-POŻ i dyscypliny pracy przez podległych pracowników Działu,- dokonywanie kontroli przyjmowanych odpadów pod wzgledem ilości i jakości,- przyjmowanie do składowania odpadów dowożonych przez podmioty posiadające stosowne zezwolenia, koncesje,- prowadzenie książki eksploatacji składowiska,- organizowanie pracy i porzadku podczas odwożenia odpadów na składowisko,- sporządzanie wymaganych sprawozdań,
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak, kierunek: Ochrona Środowiska
Uprawnienia: dobra organizacja pracy
Uprawnienia: odpowiedzialność

Wymagania inne:

WYMAGANIA:- Wyższe studia w zakresie ochrony środowiska oraz posiadanie Państwowego Świadectwa Kwalifikacji w zakresie gospodarowania odpadami na podstawie art.132 49 ust. 2 i nast. ustawy z dnia 14 grudnia 2021r. ustawy o odpadach DZ.U.2021.779 t.j.lub- wyższe studia w zakresie ochrony środowiska oraz podjęcie i ukończenie szkolenia przygotowującego do państwowego egzaminu w zakresie gospodarowania odpadami w terminie 3 miesięcy od pdjęcia pracy, zdanie egzaminu państwowego w zakresie gospodarowania odpadami w terminie 5 miesięcy od podjecia pracy i uzyskania Państwowego Świadectwa Kwalifikacji w zakresie gospodarowania odpadami na podstawie art.132 49 ust. 2 i nast. ustawy z dnia 14 grudnia 2021r. ustawy o odpadach Dz.U.2021.779 t.j. zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Srodowiska z dnia 13 wrzesnia 2013r. w sprawie stwierdzania kwalifikacji w zakresie gospodarowania odpadami w terminie 6 miesięcy od podjecia pracy.FIRMA OFERUJE:- stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,- świadczenia z ZFŚS,- dodatki do wynagrodzenia w zależności od stażu pracy,DOKUMENT APLIKACYJNE !!!Przesłać CV na adres e-mail: sekretariat@zgkszamotuly.pl lub złożyć w budynku głównym firmy przy ul. Wojska Polskiego 14Należy zamieścić na dokumentach poniższą klauzulę:- wyrażam zgode na przetwarzanie moich danych osobowych przez Zakład Gospodarki Komunalnej w Szamotułach Spółka zo.o. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji ( zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz.Ustaw z 208.poz.1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnaego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Miejsce pracy:

Szamotuły

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

4 530 - 5 270 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Szamotułach