kandydatów

Etat Specjalista ds. łańcucha dostaw

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Szamotułach miejsce pracy: Poznań

Powiatowy Urząd Pracy w Szamotułach
Specjalista ds. łańcucha dostaw
Miejsce pracy: Poznań
Numer: StPr/21/0471
OBOWIĄZKI:
Główne zadania:- Bieżące planowanie stanów magazynowych w celu zapewnienia odpowiedniej dostępności towarów do sprzedaży. W ramach obowiązków zalicza się: m.in.: składanie zamówień towarów u dostawców z Azji i Europy, monitorowanie terminowości dostaw, analiza stanów magazynowych;- Wykonywanie szczegółowych analiz / raportów dot. Podstawowych KPI dla wszystkich spółek Grupy Amica;- Wdrażanie narzędzi IT i/lub funkcjonalności SAP wspierających pracę działu;- Organizowanie transportu morskiego oraz lądowego, tj. składanie zlecenia, koordynowanie realizacji, rozliczanie zlecenia transportowego, kontrola i ewidencja kosztów transportu;- Koordynowanie procesu dostaw do magazynu w ramach spółki Amica S.A.;- Utrzymywanie kluczowych wskaźników efektywności (KPI) na wymaganym poziomie;- Możliwość udziału w projektach dotyczących optymalizacji procesów zakupowych oraz zarządzania zapasami w międzynarodowym środowisku.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Język: niemiecki, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany

Wymagania inne:

Nasze oczekiwania:- Wykształcenie wyższe;- Mile widziane doświadczenie w organizacji transportu morskiego lub planowaniu dostaw;- Bardzo dobra znajomość języka angielskiego;- Mile widziana znajomość języka niemieckiego;- Znajomość przepisów handlu zagranicznego oraz rozliczeń międzynarodowych;- Wysokie umiejętności analityczne;- Dokładność w wykonywaniu bieżących obowiązków;- Bardzo dobra znajomość MS Excel;- Znajomość programu SAP R3. Oferujemy:- umowę o pracę,- atrakcyjny system premiowy,- możliwość rozwoju i budowania ścieżki kariery,- ciekawą i pełną wyzwań pracę,- pakiet szkoleń,- ośrodek wypoczynkowy,- ubezpieczenie na życie,- pakiet sportowy,- sprzęt AGD w preferencyjnych cenach,- program rocznicowy,- atrakcyjne biuro na Stadionie Miejskim w Poznaniu,- na ww stanowisko pracy należy aplikowac prze oficjalna strone internetową Amica S.A. : aktualne oferty pracy, aplikuj,- pozostałe warunki pracy i płacy do uzgodnienia w zalezności od umiejętności kandydata.

Miejsce pracy:

Poznań

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Szamotułach