kandydatów

Etat Programista systemów iot

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Szamotułach miejsce pracy: Poznań

Powiatowy Urząd Pracy w Szamotułach
Programista systemów iot
Miejsce pracy: Poznań
Numer: StPr/21/0470
OBOWIĄZKI:
Główne zadania:- Rozwój oprogramowania centralnego systemu zarządzania platform mobilnych,- Rozbudowa możliwości komunikacyjnych pomiędzy systemem centralnego zarządzania a urządzeniami końcowymi,- Rozwój architektury oraz implementacja nowych funkcjonalności systemu IoT,- Praca zorientowana na bezpieczeństwo systemu oraz użytkownika końcowego,- Współpraca z jednostkami zewnętrznymi, działami zajmującymi się oprogramowaniem mobilnym oraz urządzeniami końcowymi,
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Język: angielski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany

Wymagania inne:

Nasze oczekiwania:- Wykształcenie wyższe techniczne (mechaniczne lub pokrewne), ew. student ostatnich lat,- Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,- Znajomość programu CAD/3D,- Sprawne posługiwanie się aplikacjami MS Office, w szczególności Excel,- Mile widziana znajomość systemu SAP,- Znajomość zasad projektowania,- Komunikatywna znajomość języka angielskiego,- Umiejętności analityczne,- Kreatywność i innowacyjność w realizacji zadań,- Umiejętność pracy nad kilkoma projektami jednocześnie, Oferujemy:- umowę o pracę,- atrakcyjny system premiowy,- możliwość rozwoju i budowania ścieżki kariery,- ciekawą i pełną wyzwań pracę,- pakiet szkoleń,- ośrodek wypoczynkowy,- ubezpieczenie na życie,- pakiet sportowy,- sprzęt AGD w preferencyjnych cenach,- program rocznicowy,- atrakcyjne biuro na Stadionie Miejskim w Poznaniu,- na ww stanowisko pracy należy aplikowac prze oficjalna strone internetową Amica S.A. : aktualne oferty pracy, aplikuj,- pozostałe warunki pracy i płacy do uzgodnienia w zalezności od umiejętności kandydata.

Miejsce pracy:

Poznań

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Szamotułach