kandydatów

Etat Shift Leader

Firma: Westwing.pl miejsce pracy: Poznań

Zespół Westwing to sekret naszego sukcesu. Ponad 1700 członków naszego zespołu łączy kreatywność i styl z innowacyjną technologią i solidnymi podstawami biznesowymi. Jesteśmy dumni, że możemy pracować z inspirującymi kolegami, którzy są inteligentni, zabawni, ambitni i szukają wyzwania, aby przekształcić branżę i przenieść ją w przyszłość.

Aby realizować naszą ambitną strategię rozwoju, do naszego w Centrum Logistycznym w Robakowie (k. Poznania) poszukujemy  Shift Leader.

Shift Leader
Miejsce pracy: Poznań

Twój zakres obowiązków:
  • Zarządzanie pracą zespołu na podległej zmianie (grupa ok. 100 pracowników magazynu),
  • Przygotowanie planu produkcyjnego oraz optymalizacja bieżących procesów logistycznych na zmianie,
  • Prowadzenie oraz wdrażanie projektów procesowo – logistycznych na terenie centrum,
  • Planowanie pracy dla zespołu zmianowego (przygotowanie grafików i planów urlopowych, wyznaczanie norm dziennych,
  • tygodniowych, miesięcznych, zapewnienie odpowiedniego poziomu jakości, analiza wskaźników KPI),
  • Uczestnictwo w tworzeniu kultury bezpieczeństwa pracy poprzez promowanie właściwych postaw, szkolenie pracowników,
  • ustalanie i utrzymanie standardów pracy,
  • Dbanie o wysoki poziom motywacji i rozwoju wśród podległego zespołu (wdrażanie zmian w organizacji, wsparcie w procesie awansów pionowych i poziomych),
  • Kształtowanie kultury wzajemnego wsparcia oraz doskonalenia w celu zapewnienia zamierzonych celów (indywidualnych oraz zespołowych), raportowanie, uczestnictwo w spotkaniach itp.
Nasze wymagania:
  • Min. 3 letnie doświadczenie w zarządzaniu podległym zespołem zmianowym w firmie logistycznej lub produkcyjnej,
  • Dobra znajomość narzędzi optymalizujących procesy w praktyce,
  • Nastawienie na osiąganie celów (jakościowych, ilościowych) poprzez budowanie zaangażowania zespołu w codzienną pracę,
  • Nastawienie rozwój zespołu poprzez odpowiednie przydzielanie zadań oraz udzielanie wskazówek,
  • Praktyczne doświadczenie w pracy w intensywnie rozwijającej się organizacji będzie atutem,
  • Zdolność do adaptacji oraz rozwiązywanie nietypowych sytuacji na wysokim poziomie,
  • Rozwinięte zdolności analityczne umożliwiające wyciąganie wniosków i wdrażania zmian,
  • Komunikatywna znajomość j. angielskiego (preferowany poziom B1-B2),
  • Motywacja do pracy w trybie dwóch zmian (6.00/14.00 oraz 16.00 / 24.00).
To oferujemy:
  • Możliwość dołączenia do szybko rozwijającej się i rosnącej organizacji w atrakcyjnej branży,
  • Pracę w pozytywnym zespole, który jest nastawiony na sukces i rozwój,
  • Współtworzenie standardów, procesów i budowanie organizacji swojego obszaru,
  • Bogaty pakiet socjalny (m.in. bezpłatną prywatą opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie do karty Multisport, zniżki na zakupy w Westwing),
  • Bezpłatny transport autobusem pracowniczym z Poznania, Śremu, Środy Wielkopolskiej i Gniezna

Myślisz, że mógłbyś/ mogłabyś zostać częścią takiego zespołu? Zaaplikuj do nas!