kandydatów

Etat Młodszy Specjalista ds. PR

Firma: Klient portalu Praca.pl miejsce pracy: Poznań

Ogłoszenie numer: 5120355, z dnia 2021-07-09

Klient portalu Praca.pl

Firma z branży spożywczej z ponad 20 letnim doświadczeniem rynkowym poszukuje osoby do działu Komunikacji i PR.

Młodszy Specjalista ds. PR

Miejsce pracy: wielkopolskie / Poznań

Opis stanowiska

  • Idealny kandydat/kandydatka to osoba kreatywna i dobrze zorganizowana, znająca zasady funkcjonowania rynku mediów tradycyjnych i nowoczesnych,
  • posiadająca „lekkie” pióro i gotowa do nawiązywania kontaktów z ludźmi w całej Polsce.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe o profilu filologicznym - dziennikarstwo, polonistyka, PR
  • samodzielne tworzenie angażujących i interesujących treści (strona www, social media)
  • minimum roczne doświadczenie na stanowisku związanym z redakcją tekstów
  • doświadczenie we współpracy i budowaniu relacji z klientami zewnętrznymi
  • dobra znajomość programu Word oraz systemu CMS WordPress
  • umiejętność działania i kreatywnego myślenia pod presją czasu
  • komunikatywność i pogodne usposobienie

Oferujemy

  • pracę w zgranym zespole
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia w organizacji obecnej na rynku od ponad 20 lat
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę