kandydatów

Etat Serwisant systemów alarmowych i CCTV

Firma: Solid Security Sp. z o.o. miejsce pracy: Poznań

Solid Security Sp. z o.o. – niekwestionowany lider w dziedzinie zabezpieczeń technicznych, firma z polskim kapitałem, z powodzeniem funkcjonująca od 1991 roku na terenie całego kraju. Na podstawie grupy wyspecjalizowanych spółek, świadczy usługi ochrony na rzecz klientów biznesowych i indywidualnych, we wszystkich obszarach związanych z bezpieczeństwem.

W związku z dynamicznym rozwojem, aktualnie poszukujemy na terenie Poznania i okolic doświadczonych pracowników z branży, na samodzielne stanowisko:

Serwisant systemów alarmowych i CCTV

Jesteś absolwentem szkoły technicznej lub masz potwierdzone doświadczenie
w instalowaniu/serwisowaniu elektronicznych systemów zabezpieczeń (monitoring, alarmy, kontrola dostępu, telewizja przemysłowa, systemy ppoż.)? Chcesz pracować dla lidera
w branży? Chcesz się rozwijać? Jesteś indywidualistą nastawionym na własne cele? Widzisz własne braki i dążysz do ich wyeliminowania poprzez profesjonalne szkolenia?

Jeśli odpowiedź brzmi: TAK - to właśnie Ciebie szukamy!!!

Wymagania:

  • Absolwenci szkół technicznych (profil elektryczny lub elektroniczny) z praktyką.
  • Dyspozycyjność.
  • Praktyczna znajomość elektroniki.
  • Otwartość na wiedzę techniczną i ciągła chęć podnoszenia kwalifikacji.
  • Umiejętność pracy w zespole (komunikatywność).
  • Samodzielność w podejmowaniu decyzji.
  • Dobra organizacja pracy, dokładność, sumienność.
  • Prawo jazdy kat. B
  • Własny samochód – gwarantujemy zwrot kosztów użytkowania.

Opis stanowiska:

  • Wykonywanie serwisów i instalacji systemów alarmowych, kontroli dostępu, telewizji analogowej oraz IP.
  • Realizację przeglądów konserwacyjnych.
  • Sporządzenia dokumentacji powykonawczych.
  • Nawiązywanie pozytywnych relacji z klientami Firmy.

Co oferujemy:

  • Stabilność zatrudnienia, pewne wynagrodzenie co miesiąc.
  • Profesjonalne szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne przez wykwalifikowaną kadrę.
  • Profesjonalne elektronarzędzia (w tym samochód służbowy po okresie wdrażania)