kandydatów

Etat Referent ds. administracji i kadr

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Obornikach miejsce pracy: Rogoźno

Powiatowy Urząd Pracy w Obornikach
Referent ds. administracji i kadr
Miejsce pracy: Rogoźno
Numer: StPr/21/0345
OBOWIĄZKI:
- obsługa sekretariatu- przyjmowanie, redagowanie, wysyłanie korespondencji oraz paczek- kontakt z klientami, obsługa poczty elektronicznej- wystawianie faktur- przyjmowanie faktur i wystawianie poleceń przelewów- szykowanie dokumentów księgowo-kadrowych- przyjmowanie opakowań i surowców na stan magazynowy- kontakt z poszczególnymi działami w firmie- przygotowanie dokumentów do księgowania
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Wymagania inne:

- wykształcenie : średnie bądź wyższe (administracja, księgowość, kadry)- min. 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku- dokumenty aplikacyjne przesyłać można na podany adres e-mail: anna.nowak@procosmetica.com.pl lub office@procosmetica.com.pl

Miejsce pracy:

Rogoźno

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 425 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Obornikach