kandydatów

Etat Administrator nieruchomości

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu miejsce pracy: Poznań

Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu
Administrator nieruchomości
Miejsce pracy: Poznań
Numer: StPr/21/3306
OBOWIĄZKI:
1) Prowadzenie rozmów telefonicznych (kontakt z klientem i właścicielaminieruchomości)2) Przyjmowanie i segregacja korespondencji3) Wysyłanie dziennej korespondencji4) Zapoznanie się ze specyfiką działalności firmy zarządzającej nieruchomościami5) Obsługa dedykowanego systemu informatycznego do zarządzania nieruchomościami6) Pisemne udzielanie odpowiedzi na pisma skierowane przez właścicieli7) Bieżące prace administracyjno-biurowe
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Język: niemiecki, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany
Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
Uprawnienia: doświadczenie w branży - wymagane
Uprawnienia: bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
Uprawnienia: bardzo dobra organizacja pracy, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole

Wymagania inne:

dobra znajomość języka angielskiego,znajmomość podstaw rachunkowości, księgowości,umiejętność poprawnego redagowania tekstów; dokładność, odpowiedzialność, sumienność, terminowość, rzetelność, umiejętność organizacji pracy, zdolności analityczne; Preferowane wymagania od kandydata:1) wykształcenie średnie ekonomiczne z doświadczeniem zawodowym w branży;2) absolwent szkoły wyższej po kierunku: zarządzanie i/lub administracja.

Miejsce pracy:

Poznań

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 120 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu