kandydatów

Etat Inżynier Wsparcia Technicznego (K/M)

Firma: AUDIT Doradztwo Personalne miejsce pracy: Poznań

AUDIT Doradztwo Personalne poszukuje kandydata na stanowisko:

Inżynier Wsparcia Technicznego (K/M)
Miejsce pracy: Poznań

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Wsparcie techniczne klientów, rozwój aplikacji napędowych
  • Obsługa klientów i budowanie relacji biznesowych
  • Organizowanie i przeprowadzanie szkoleń/ seminariów dla klientów
  • Negocjacje handlowe z klientami
  • Uzgodnienia techniczne
  • Opracowywanie ofert handlowych
  • Prowadzenie indywidualnych spraw danych klientów

WYMAGANIA:

  • Znajomość branży produktów (motoreduktory i falowniki) oraz zakładów przemysłowych
  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
  • Mile widziane doświadczenie w zakresie magistrali komunikacyjnych, profibus, Canopen, EtherCat itp.
  • Umiejętność nawiązywania i utrzymywania kontaktów z zakładami produkcyjnymi i biurami projektowymi
  • Umiejętność tworzenia i prowadzenia prezentacji
  • Prawo jazdy
  • Uprawienia SEP do 1 kV