kandydatów

Etat Ślusarz narzędziowy

Firma: Korporacja KGL S.A. miejsce pracy: Buk

Korporacja KGL S.A., to spółka zajmująca się produkcją tworzyw sztucznych metodą termoformowania, dystrybucją granulatów tworzyw sztucznych, importem surowców i półproduktów oraz sprzedażą i eksportem tworzyw sztucznych. Ponadto KGL to elastyczny i uniwersalny producent opakowań z tworzyw sztucznych. Jesteśmy dużą polską spółką.

Obecnie poszukujemy osób do pracy w naszym zakładzie produkcyjnym:

Ślusarz narzędziowy
Miejsce pracy: Buk
ZADANIA NA STANOWISKU:
  • Wszelkie prace ślusarskie i montażowe przy formach
  • Wykonywanie elementów maszyn, urządzeń i narzędzi metodą obróbki ręcznej i maszynowej
  • Wykonywanie połączeń materiałów
  • Naprawa i konserwacja elementów maszyn, urządzeń i narzędzi
  • Kompletacja elementów handlowych na bazie specyfikacji
  • Finalna kontrola jakości obrabianych detali
  • Obsługa urządzeń pomocniczych (wiertarki kolumnowej, szlifierki, piaskarki, piły taśmowej)
  • Bieżąca współpraca z konstruktorem, technologiem, operatorami i kierownikiem działu produkcji
  • Ewidencjonowanie wykonanych zleceń w kartach pracy
  • Stałe podnoszenie wiedzy na temat użytkowanych przez firmę linii i urządzeń produkcyjnych ( w szczególności nowo zakupionych )
  • Dbałość o stan techniczny obsługiwanych maszyn i urządzeń
  • Zapewnienie czystości i porządku na stanowisku pracy
  • Dbałość o narzędzia pracy
OCZEKIWANIA:

Poszukujemy osób z doświadczeniem w realizacji wymienionych zadań w tym posiadających umiejętność obsługi urządzeń – frezarko-wiertarki, piaskarki, piły taśmowej.

OFERUJEMY:
  • Umowę o pracę,
  • Stałe, comiesięczne i regularne wynagrodzenie zawsze na koncie Pracownika na czas - 10. każdego miesiąca,
  • Premię za rzetelną pracę wypłacaną po każdym miesiącu,
  • Opiekę medyczną Medicover oraz kartę Multisport