kandydatów

Etat Recepcjonistka nocna / Recepcjonista nocny

Firma: Gallops Investment Sp. z o. o. miejsce pracy: Poznań

Ogłoszenie numer: 5023426, z dnia 2021-06-30

Gallops Investment Sp. z o. o.

Blooms Boutique Hostel, Inn & Apartments to Hostel o swojskiej i domowej atmosferze. Różnorodność, wyposażenie oraz metraż pokoi, jakie oferujemy naszym Gościom, sprawia, że Blooms Boutique Hostel Inn & Apartments jest dogodnym miejscem dla Wszystkich szukających komfortowego wypoczynku w przystępnej cenie. To idealne miejsce dla podróżników, gości biznesowych jak i dla rodzin z dziećmi oraz dla ludzi zmęczonych hotelową rutyną i anonimowym podejściem do klienta. Cudowna rodzinna atmosfera, tworzona przez naszych gości jak i przez zawsze uśmiechnięty personel, sprawi że pobyt w Poznaniu będzie niezapomniany.

Recepcjonistka nocna / Recepcjonista nocny

Miejsce pracy: wielkopolskie / Poznań

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na stanowisku Recepcjonisty/stki odpowiedzialna będzie za:

  • Kompleksową obsługę gości hotelowych,
  • Zagwarantowanie prawidłowego przebiegu pobytu gości w hotelu
  • Przyjmowanie rezerwacji indywidualnych
  • Obsługa portali rezerwacyjnych
  • Przygotowanie raportów nocnych
  • Rozliczanie pobytu i obsługa kasy

Wymagania

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie mile widziane
  • Wysoka kultura osobista i komunikatywność
  • Umiejętność organizacji swojej pracy, samodzielność
  • Gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym

Oferujemy

  • Elastyczny grafik, możliwość dostosowania pracy do zajęć na studiach
  • Możliwość pracy na cały etat lub 1/2 etatu
  • Pracę w młodym i zgranym zespole
  • Możliwość rozwoju i samodoskonalenia
  • Stałe i stabilne zatrudnienie
  • Pracę w systemie  12 godzinnym 6:30-18:30
  • Szkolenie wstępne i możliwość rozwoju zawodowego.

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 30-06-2021
Wyświetleń: 194