kandydatów

Etat Junior IT Support Specialist

Firma: Be in IT miejsce pracy: Poznań

Be in IT to mikro-organizacja freelancerska, oparta na latach doświadczeń w realizacji rekrutacji specjalistów IT. Prowadzimy projekty dla dużych i małych firm, od softwarehouse’ów poprzez fintech’y czy agencje marketingowe i interaktywne. Specjalizujemy się w całym przekroju stanowisk związanych z szeroko pojętą informatyką.

Junior IT Support Specialist
Miejsce pracy: Poznań
Codzienne zadania:
  • Współpraca z polską firmą IT, specjalizującą się w zapewnieniu infrastruktury serwerowej dla zewnętrznych klientów korzystających ze sklepów online/e-commerce.
  • Codzienne obowiązki związane z administracją systemami Windows i Linux oraz sieci komputerowych.
  • Nauka i rozwój w kierunku administracji systemami i serwerami oraz sieciami.
  • Współpraca z doświadczonymi członkami zespołu.
Oczekiwania:
  • Status studenta uczelni technicznej – kierunki IT lub pokrewne.
  • Brak konieczności posiadania wcześniejszego doświadczenia.
  • Chęć rozwoju w kierunku administracji systemami i serwerami oraz sieciami.
  • Mile widziane podstawowe doświadczenie z zakresu IT.
  • Gotowość do współpracy minimum 4 dni w tygodniu w biurze w Poznaniu (od poniedziałku do niedzieli), zmiany godzinowe do indywidualnego ustalenia.
Oferta:
  • Możliwość nabycia pierwszego komercyjnego doświadczenia w firmie IT.
  • Dużą porcję praktycznej wiedzy i możliwość zdobycia doświadczenia w technologiach takich jak Magento, Debian, KVM, NGINX, Ansible, Docker i rozwiązaniach public cloud.
  • Możliwość poznania pracy ze znanymi markami rynku e-commerce, jak na przykład Castorama, e-obuwie czy Lancerto.
  • Możliwość sporadycznej pracy zdalnej.
  • Narzędzia niezbędne do współpracy (laptop, telefon, Internet mobilny).
  • Kafeterię MyBenefit - czyli dostęp do kliku tysięcy benefitów, do wyboru.
  • Nowocześnie urządzone biuro, zlokalizowane w północnej części Poznania.
  • Możliwość rozwoju i uczestnictwa w konferencjach.
  • Współpraca w oparciu o umowę zlecenie, z początkową stawką 19 PLN brutto/godz., następnie – po zdaniu testów kompetencji – możliwość dłuższej współpracy ze stawką 24 PLN brutto/godz.

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 29-06-2021
Wyświetleń: 226