kandydatów

Etat Księgowa

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu miejsce pracy: Poznań

Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu
Księgowa
Miejsce pracy: Poznań
Numer: StPr/21/3029
OBOWIĄZKI:
Zakres obowiązków:1. Prowadzenie spraw ZFŚS, sporządzanie list płac, planów, zestawień, przelewów.2. Rozliczanie delegacji krajowych i zagranicznych.3. Prowadzenie dokumentacji, zestawień, materiałów księgowych niezbędnych do prawidłowego ewidencjonowania projektów ministerialnych.4. Przygotowanie do archiwizacji dokumentów z działu księgowości.5. Ewidencja rozliczeń międzyokresowych kosztów.6. Ewidencja rozliczeń międzyokresowych przychodów.7. Tworzenie rezerw na świadczenia pracownicze.8. Analiza kont rozrachunkowych.9. Przygotowanie dokumentacji do planów, sprawozdań.10. Zakres wiedzy z dotacji celowych, podmiotowych,11. Podstawy rozliczeń Vat, ewidencja kosztów12. Księgowanie i dekretowanie dokumentów sprzedażowych, zakupowych, wyciągów bankowych13. Znajomość obsługi kasy fiskalnejDodatkowe obowiązki:Prowadzenie dokumentacji.Przetwarzanie faktur.Załatwianie sprawunków (depozyty bankowe itp.).Wprowadzanie danych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, ekonomiczne
Uprawnienia: samodzielność
Uprawnienia: Kultura osobista
Uprawnienia: sumienność
Uprawnienia: punktualność
Uprawnienia: KOMUNIKATYWNOŚĆ
Uprawnienia: dokładność

Wymagania inne:

Doświadczenie na stanowiskach wymagających stosowania wiedzy z zakresu księgowości. Znajomość zasad rachunkowości, finansów publicznych, sprawozdawczości budżetowej. Wysoka motywacja i chęć do pracy. Umiejętność analitycznego myślenia, umiejętność współpracy w zespole i pod presją czasu. Mile widziane wykształcenie wyższe ekonomiczne

Miejsce pracy:

Poznań

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu