kandydatów

Etat Asystent Projektanta

Firma: HERKULES S. A. miejsce pracy: Poznań

Firma Herkules S.A. w związku z długoletnim kontraktem na budowę sieci systemu GSMR poszukuje kandydatów na stanowisko:

Asystent Projektanta
Miejsce pracy: Poznań
Opis stanowiska
  • opracowywanie dokumentacji projektowej
  • wsparcie techniczne działu produkcji oraz sprzedaży
  • kontakt z przedsiębiorstwami budowlanymi, projektantami i wykonawcami
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe techniczne/budowlane (inżynier)
  • sprawna obsługa programu AutoCAD i pakietów biurowych MS Office
  • operatywność, łatwość nawiązywania kontaktów
  • samodzielność i silna motywacja do pracy
Oferujemy:
  • stałą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • szkolenia i możliwości rozwoju zawodowego
  • możliwość wdrażania własnych pomysłów
  • atrakcyjne warunki finansowe
  • możliwość systematycznego podnoszenia kwalifikacji
  • niezbędne narzędzia pracy