kandydatów

Etat Specjalista administracyjno-księgowy

Firma: Biuro Projektów TRASA sp. z o.o. miejsce pracy: Poznań

Ogłoszenie numer: 4979948, z dnia 2021-06-21

Biuro Projektów TRASA sp. z o.o.

Biuro Projektów TRASA sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu świadczy kompleksowe usługi w zakresie projektowania dróg i mostów na terenie Polski od przeszło 10 lat.

www.bptrasa.pl

Specjalista administracyjno-księgowy

Miejsce pracy: wielkopolskie / Poznań

Opis stanowiska

1. Organizacja biura i prace administracyjne (nadzór nad obiegiem dokumentów, zakupy materiałów biurowych, recepcja).

2. Samodzielne prowadzenie części dokumentacji kadrowo-płacowej (prowadzenie ewidencji czasu pracy oraz rozliczeń w zakresie nieobecności pracowniczych, urlopów i zwolnień lekarskich, prowadzenie akt osobowych pracowników, m. in. sporządzanie umów o pracę, aneksów, umów o dzieło, zlecenia etc.).

3. Udział w przygotowaniu dokumentacji ofert handlowych w oparciu o ustawę Prawo zamówień publicznych (wyszukiwanie zamówień publicznych, kompletowanie dokumentów niezbędnych do składania ofert).

Wymagania

  • bardzo dobrą znajomość MS Office, w tym programu Excel,
  • umiejętność budowania bardzo dobrych relacji z klientami,
  • zdolność analitycznego myślenia,
  • dobrą organizację pracy własnej i umiejętność wyznaczania priorytetów, a także samodzielność i systematyczność.

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w wymiarze pełnego etatu,
  • wynagrodzenie uzależnione od umiejętności i realizacji zadań,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • szkolenia wprowadzające oraz udział w ciekawych projektach,
  • świadczenia dodatkowe: karta Multisport.

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 21-06-2021
Wyświetleń: 262