kandydatów

Etat Specjalista ds. zakupów surowca drzewnego

Firma: Silva miejsce pracy: Poznań

Grow with us.
Worldwide.

Firma transportowa Silva Sp. z o.o. zajmuje się transportem, zakupem, dystrybucją i przerobem surowca drzewnego dla potrzeb zakładów płyt drewnopochodnych. Ideą naszej pracy jest kompleksowa obsługa obszarów związanych z bezpośrednim wytwarzaniem odpadów w procesach produkcyjnych i magazynowych. SILVA  Sp. z o.o. dysponuje szerokim asortymentem pojazdów i sprzętu specjalistycznego, posiada tabor samochodowy w ilości ponad 200 samochodów oraz 8 magazynów w Polsce zlokalizowanych w: Mielcu, Szczecinku, Strzelcach Opolskich, Dobroszycach, Łodzi, Dalekie k. Wyszkowa, Witkowie k/ Poznania, Bielicach.

Specjalista ds. zakupów surowca drzewnego
Ref.No: SZMA 06/2021

Twoje obowiązki:

  • Odpowiedzialność za zakupy pod nowe inwestycje, usługi remontowe, techniczne części zamienne, surowce dla nowopowstałego zakładu produkcji papieru w Kałudze (Rosja);
  • Odpowiedzialność za zbieranie ofert cenowych, udział w przetargach oraz wybór firm (firm budowlanych, dostawców) z Rosji;
  • Prowadzenie negocjacji z dostawcami w celu uzyskania najlepszej ceny i warunków dla firmy;
  • Monitorowanie i analizowanie stanów magazynowych i potrzeb materiałowych;
  • Wykonywanie i nadzorowanie zleceń (wprowadzanie zleceń do systemu i ich akceptacja);
  • Monitorowanie i rozpatrywanie reklamacji;
  • Przygotowywanie raportów okresowych i doraźnych dla kierownictwa.

Nasze oczekiwania:

  • Elastyczność do częstych wyjazdów służbowych (głównie Rosja, ewentualnie także kraje UE);
  • Minimum 3-4 lata doświadczenia zawodowego w dziale zakupów, silne umiejętności negocjacyjne;
  • Biegła znajomość języka rosyjskiego, dobra znajomość języka polskiego i angielskiego;
  • Wykształcenie wyższe (najlepiej techniczne lub ekonomiczne);
  • Umiejętność analizowania i pracy z dużą ilością danych;
  • Znajomość MS Office i systemu PDM;
  • Chęć podjęcia długofalowej współpracy;
  • Umiejętność pracy pod presją czasu i zdolność do samomotywacji.

Oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowej korporacji będącej liderem w swojej branży,
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bez okresu próbnego,
  • Atrakcyjny system nagród miesięcznych,
  • Opiekę mentora podczas procesu onboardingu,
  • Rozwój wewnątrz organizacji w ramach rekrutacji wewnętrznych,
  • Program poleceń pracowniczych,
  • Udział w szkoleniach finansowanych przez pracodawcę,
  • Atrakcyjne zniżki na zakup produktów Kronospan.

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 21-06-2021
Wyświetleń: 223