Etat Programista C/C++ - weryfikacja systemów safety-critical

Firma: Verocel-Polska sp. z o.o. miejsce pracy: Poznań

Ogłoszenie numer: 4962610, z dnia 2021-06-19

VEROCEL Polska Sp. z o.o. w Poznaniu jest oddziałem firmy Verocel, Inc. z siedzibą w USA. Wspólnie pomagamy naszym klientom weryfikując oprogramowanie w przemyśle lotniczym, kolejowym oraz wszędzie tam, gdzie niezawodność ma kluczowe znaczenie dla bezpieczeństwa.

W tym roku obchodzimy 20. urodziny. :)

Programista C/C++ - weryfikacja systemów safety-critical

Miejsce pracy: wielkopolskie / Poznań

Opis stanowiska

Zapraszamy do naszego zespołu zajmującego się tworzeniem wymagań, projektowaniem przypadków testowych oraz implementowaniem w pełni automatycznych programów testujących oraz narzędzi wspomagających proces weryfikacji oprogramowania wbudowanego dla systemów krytycznych ze względu na bezpieczeństwo.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego i/lub pasji w dziedzinie informatyki, elektroniki, matematyki lub pokrewnych;
  • sprawności w programowaniu w C/C++; dodatkową zaletą jest doświadczenie w programowaniu w językach niskiego poziomu (asembler) lub językach opisu sprzętu (Verilog/VHDL);
  • umiejętności rozwiązywania problemów programistycznych, analitycznego myślenia, bystrości rozumowania, kreatywności, zaangażowania;
  • dobrej znajomości języka angielskiego.

Oferujemy

Naszym współpracownikom oferujemy:

  • odpowiedzialną i stabilną pracę w przyjaznej atmosferze panującej w naszym dobrze zintegrowanym zespole specjalistów;
  • niekorporacyjne relacje w firmie;
  • szeroki zakres prywatnej opieki medycznej Medicover dla całej rodziny;
  • bezpłatne doskonalenie biegłości w posługiwaniu się językiem angielskim;
  • finansowanie aktywności fizycznej;
  • świąteczne i okresowe bonusy;
  • coroczne (nieobowiązkowe ;) weekendy integracyjne dla Ciebie i rodziny;
  • udział w interesujących projektach i niejeden "orzech do zgryzienia" :)

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 20-06-2021
Wyświetleń: 226