kandydatów

Etat Pracownik ds. rozliczeń i budżetu

Firma: Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu miejsce pracy: Poznań

Ogłoszenie numer: 4961458, z dnia 2021-06-17

Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu,

Departament Korzystania i Informacji o Środowisku

poszukuje kandydata na stanowisko

ds. rozliczeń i budżetu

Pracownik ds. rozliczeń i budżetu
Miejsce pracy: wielkopolskie / Poznań

Wymiar etatu: 1 – umowa o pracę (umowa na zastępstwo)

Zakres obowiązków:
  • przygotowywanie sprawozdań rocznych i półrocznych z wykonania budżetu przez Departament
  • monitorowanie planu i wykonana dochodów i wydatków Departamentu
  • realizacja zadań wynikających z „Programu współpracy Samorządu Województwa Wielkopolskiego z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego" w zakresie wykonywanych obowiązków
  • sporządzanie wniosków do funduszy ochrony środowiska i gospodarki wodnej i kompletowanie materiałów tym zakresie
  • prowadzenie bieżących i końcowych rozliczeń wydatkowanych środków finansowych uzyskanych z funduszy ochrony środowiska i gospodarki wodnej
  • sporządzanie harmonogramów rzeczowo – finansowych i zestawień źródeł finansowania
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe z zakresu finansów
  • 3 letni staż pracy
  • doświadczenie w sporządzaniu raportów, analiz, zestawień finansowych
  • umiejętność obsługi arkusza Excel
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • umiejętność pracy w zespole
Oferujemy:
  • pracę w dogodnej lokalizacji (blisko wszystkich rodzajów komunikacji)
  • możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia zawodowego