kandydatów

Etat Lekarz

Firma: ARROYO DIAZ JULIO M. CENTRO MEDICO N.Z.O.Z. W SPADKU. miejsce pracy: Pobiedziska

Ogłoszenie numer: 4948796, z dnia 2021-06-15

ARROYO DIAZ JULIO M. CENTRO MEDICO N.Z.O.Z. W SPADKU.

Poradnia Centro Medico N.Z.O.Z POZ i Specjalistyka zlokalizowania jest w Pobiedziskach (25 km od Poznania, 20 km od Gniezna). W naszej przychodni świadczymy usługi lekarza rodzinnego, pediatryczne oraz laryngologiczne.

Lekarz

Miejsce pracy: wielkopolskie / Pobiedziska

Opis stanowiska

Poradnia Centro Medico N.Z.O.Z POZ i Specjalistyka poszukuje Lekarza medycyny rodzinnej lub

ze specjalizacją z chorób wewnętrznych, praca z pacjentami dorosłymi, 5 dni w tygodniu, ilość godzin do ustalenia.

Wymagania

Specjalizacja medycyny rodzinnej lub Specjalizacja  chorób wewnętrznych.

Oferujemy

  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia,
  • Praca w młodym zespole,
  • Poradnia skomputeryzowana.

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 15-06-2021
Wyświetleń: 195