kandydatów

Etat Przedstawiciel handlowy

Firma: Omega Security Sp. z o.o. miejsce pracy: Poznań

Ogłoszenie numer: 4940856, z dnia 2021-06-14

Firma Omega Security Holding sp. z o.o., specjalizuje się w kompleksowej ochronie osób i mienia. Zawsze stawiamy na profesjonalizm i jakość świadczonych usług. W związku z dynamicznym rozwojem firmy stale poszukujemy nowych, wspaniałych ludzi do współpracy. Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Przedstawiciel handlowy

Miejsce pracy: wielkopolskie / Poznań

Opis stanowiska

  • Pozyskiwanie nowych klientów dla firmy ;
  • Tworzenie ofert handlowych w odpowiedzi na potrzeby klientów oraz negocjowanie warunków współpracy;
  • Profesjonalne reprezentowanie firmy na zewnątrz ;
  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy.

Wymagania

  • Wykształcenie min. średnie;.
  • Znajomości pakietu MS Office;
  • Wysoka kultura osobista ;
  • Umiejętności organizacyjne;
  • Chęć do osiągania celów sprzedażowych;
  • Zaangażowanie;
  • Pozytywne nastawienie i chęć rozwoju.

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie ( podstawa + prowizja) ;
  • Możliwość awansu;
  • Narzędzia pracy do pełnej dyspozycji;
  • Możliwość rozwoju;
  • Wsparcie zespołu oraz miła atmosfera pracy.

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 14-06-2021
Wyświetleń: 210