kandydatów

Etat Operator wózka widłowego z UDT

Firma: Randstad Polska Sp. z o.o. miejsce pracy: Poznań

Posiadasz uprawnienia UDT na wózek widłowy i chcesz dołączyć do zespołu w międzynarodowej firmie? Mamy dla Ciebie idealną ofertę!

Cały proces rekrutacyjny będzie prowadzony w całości zdalnie (telefoniczna lub video rekrutacja).

Operator wózka widłowego z UDT
Poznań
Oferujemy:
  • umowę o pracę tymczasową,
  • wynagrodzenie do 4400 zł brutto,
  • pełen pakiet socjalny, 50% dofinansowania na posiłki, deputat gum go żucia,
  • pracę w systemie 3-zmianowym, 4-brygadowym (6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00),
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego,
  • pracę od zaraz w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • szkolenia wprowadzające i doskonalące.
Zadania:
  • praca przy maszynach produkcyjnych/pakujących,
  • obsługa wózków widłowych,
  • uzupełnianie produktu w maszynie,
  • prace porządkowe.
Oczekujemy:
  • uprawnienia do obsługi wózka widłowego,
  • posiadania książeczki sanepidowskiej.
Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Pozostałe oferty pracy w firmie Randstad Polska Sp. z o.o.
w firmie: , Wybierz

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 21-05-2021
Wyświetleń: 173