kandydatów

Etat Konstruktor Maszyn Przemysłowych

Firma: RAION AUTOMATYKA Mateusz Bąk miejsce pracy: Poznań

Raion Automatyka Mateusz Bąk, ul. Główna 10, 61-005 Poznań

Konstruktor Maszyn Przemysłowych
Miejsce pracy: Poznań

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • Projektowanie urządzeń i maszyn produkcyjnych
  • Sporządzanie koncepcji nowych rozwiązań konstrukcyjnych
  • Projektowanie stanowisk zrobotyzowanych
  • Obliczenia inżynierskie
  • Nadzór nad etapami produkcji i montażu urządzeń oraz maszyn
  • Koordynacja zamówień, dostaw oraz realizacji projektów, wsparcie produkcji
  • Uczestnictwo w testach i budowie prototypów
  • Projektowanie i drukowanie na drukarce 3D
  • Kosztorysowanie maszyn i urządzeń
  • Współpraca i spotkania projektowe z działem automatyki
  • Sporządzanie dokumentacji technicznej, wykonawczej
  • Tworzenie instrukcji maszyn DTR, instrukcji stanowiskowych, instrukcji montażu
WYMAGANE UMIEJĘTNOŚCI:
  • Wykształcenie wyższe inżynierskie (mechanika, mechatronika itp.)
  • Doświadczenie przy projektowaniu i budowie maszyn produkcyjnych min. 2 lata
  • Umiejętność obsługi programu Autodesk Inventor
  • Umiejętność projektowania maszyn i mechanizmów
  • Bardzo dobra wiedza z zakresu konstrukcji maszyn
  • Wiedza z zakresu technik wytwarzania
  • Znajomość norm rysunkowych
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Prawo jazdy kat. B
DODATKOWE ATUTY:
  • Doświadczenie przy samodzielnym prowadzeniu projektów z zakresu budowy maszyn
  • Wysokie umiejętności interpersonalne
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • Umiejętność obsługi frezarki, tokarki, narzędzi warsztatowych
OFERUJEMY:
  • Ambitne wyzwania, realizacja zaawansowanych i innowacyjnych projektów
  • Przyjazna atmosfera, praca w młodym, dynamicznym zespole
  • Swoboda działania przy jednoczesnym wsparciu zespołu
  • Elastyczny czas pracy
  • Pakiet opieki medycznej
  • Darmowe śniadania i owocowe środy