kandydatów

Etat Graphic Designer

Firma: AUDIT Doradztwo Personalne miejsce pracy: Poznań

AUDIT Doradztwo Personalne poszukuje Kandydata na stanowisko:

Graphic Designer
Miejsce pracy: Poznań

Zakres obowiązków:

  • przygotowanie projektów do kampanii 360 stopni
  • projektowanie treści na social media
  • udział i nadzór nad sesjami zdjęciowymi
  • przygotowywanie zdjęć produktowych i wizerunkowych
  • współpraca z działem strategii, copywriterami i studiem foto

Wymagania:

  • 3 letnie doświadczenie w pracy w agencji reklamowej
  • doświadczenie w pracy na stanowisku graphic designera w agencji reklamowej
  • znajomość pakietu adobie (Photoshop i Ilustrator)
  • umiejętności pozwalające na projektowanie grafik do social mediów i do druku
  • doświadczenie przy nadzorowaniu sesji zdjęciowych, retuszu zdjęć i przygotowywaniu fotomontaży
  • mile widziane zdolności ilustratorskie
  • wyczucie estetyki, precyzyjność i dbałość o szczegóły
  • znajomość trendów w designie
  • znajomość języka angielskiego na poziomie B2
  • doświadczenie przy projektowaniu opakowań
  • znajomość trendów w designie opakowań
  • mile widziane znajomości podstawowych zasad przygotowywania projektów do druku
  • portfolio

Oferujemy:

  • pracę przy różnorodnych projektach dla znanych marek
  • możliwości rozwojuumowę o pracę (umowa o pracę dla twórców)
  • prywatną opiekę medyczną
  • w piątki można zabrać psa do firmy