kandydatów

Etat Asystent biura

Firma: Avenga miejsce pracy: Poznań

Avenga jest światowym ekspertem w obszarze IT i transformacji cyfrowej. Świadczymy szeroką gamę usług - od doradztwa strategicznego, usług związanych z customer experience, tworzeniem oprogramowania oraz usługi outsourcingowe takie jak: staff augmentation, team leasing i permanent employment. Avenga to ponad 2500 profesjonalistów i 20-letnie doświadczenie. Jesteśmy obecni w Europie, Azji i USA.
Asystent biura
Miejsce pracy: Poznań
Nr ref.: APD/AB/PO/06

OBOWIĄZKI:

  • Przyjmowanie gości
  • Zarządzanie korespondencją przychodzącą i wychodzącą
  • Prowadzenie dokumentacji biura
  • Dbanie o wizualne aspekty biura
  • Kontakty z administracją biura, bieżąca prosta konserwacja sprzętu biurowego
  • Realizacja zamówień - zaopatrywanie biura w materiały biurowe i eksploatacyjne
  • Inne obowiązki zlecone przez przełożonego (m.in. tworzenie raportów)

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów.
  • Obsługa komputera (MS Office).
  • Doskonała umiejętność organizacji czasu pracy, dokładność.
  • Łatwość w budowaniu i utrzymywaniu relacji interpersonalnych.
  • Kreatywność, konsekwencja w dążeniu do celu, asertywność.
  • Wysoka kultura osobista.
Prosimy o załączenie poniższej zgody w przesyłanej aplikacji: Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie moich danych osobowych niewymienionych w art. 221 § 1 Kodeksu pracy, ani innych przepisach szczególnych znajdujących zastosowanie zgodnie z art. 221 § 4 Kodeksu pracy, w celu przeprowadzenia rekrutacji przez Administratora – Avenga IT Professionals Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Gwiaździsta 66, 53-413 Wrocław, na stanowisko Asystent biura.