kandydatów

Etat Pomoc Kuchenna

Firma: Restauracja Indyjska „Kathmandu” miejsce pracy: Poznań

Ogłoszenie numer: 4895256, z dnia 2021-06-08

Restauracja CUCINA w City Parku przy ul. Wyspiańskiego 26 poszukuje na stanowisko:

Pomoc Kuchenna

Miejsce pracy: wielkopolskie / Poznań

Opis stanowiska

Jeśli jesteś uśmiechniętą, pracowitą i zaangażowaną osobą przyjdź do nas, poznaj nasz Zespół i zostań na dłużej!  Poza chęciami i dyspozycyjnością potrzebna Ci będzie aktualna książeczka do celów sanitarno – epidemiologicznych.

Wymagania

  • Zmywanie naczyń z Sali i kuchni
  • Utrzymanie porządku zaplecza kuchennego
  • Sprzątanie restauracji

Oferujemy

  • pracę w stabilnej firmie
  • zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia
  • elastyczny grafik
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji poprzez profesjonalne szkolenia
  • oferujemy dobrą stawkę godzinową, terminowe wypłaty i jeden posiłek dziennie
  • z tytułu, iż restauracja jest otwarta siedem dni w tygodniu, praca w trybie zmianowym
  • praca w bardzo pozytywnym zespole, bardzo miła i przyjazna atmosfera.