kandydatów

Etat Recepcjonistka / Recepcjonista Wellness / SPA

Firma: City Park Poznań Sp. z o.o. Sp. kom., ul. Ułańska 5 , 60-748 Poznań miejsce pracy: Poznań

Ogłoszenie numer: 4895246, z dnia 2021-06-08

Dynamicznie rozwijająca się firma poszukuje na stanowisko:

Recepcjonistka / Recepcjonista Wellness / SPA

Miejsce pracy: wielkopolskie / Poznań

Opis stanowiska

Poszukujemy Recepcjonistek / Recepcjonistów do Strefy SPA / Wellness w hotelu - w pełnym wymiarze godzin.

City Garden SPA by L’occitane

Wymagania

  • Wysokiej kultury osobistej,
  • Łatwości w komunikacji,
  • Znajomość branży beauty,
  • Pracowitości,
  • Dobrej znajomości języka angielskiego,
  • Podstawowych umiejętnosci sprzedażowych
  • Samodzielności i dobrej organizacji pracy własnej,
  • Uczciwości,
  • Umiejętności pracy w zespole,
  • Świadczenia usług na wysokim poziomie.

Oferujemy

  • System motywacyjny,
  • Pakiet Socjalny,
  • Pracę w młodym, dynamicznym zespole,
  • Przyjazne i prestiżowe środowisko,
  • Pracę z najlepszymi produktami kosmetycznymi
  • Szkolenia branżowe.

Pozostałe oferty pracy w firmie City Park Poznań Sp. z o.o. Sp. kom., ul. Ułańska 5 , 60-748 Poznań
Etat Concierge w firmie: City Park Poznań Sp. z o.o. Sp. kom., ul. Ułańska 5 , 60-748 Poznań miejsce pracy: Poznań 15-07-2021
Etat Szef Cukierni w firmie: City Park Poznań Sp. z o.o. Sp. kom., ul. Ułańska 5 , 60-748 Poznań miejsce pracy: Poznań 15-07-2021
Etat Szef Cukierni w firmie: City Park Poznań Sp. z o.o. Sp. kom., ul. Ułańska 5 , 60-748 Poznań miejsce pracy: Poznań 28-06-2021
Etat Concierge w firmie: City Park Poznań Sp. z o.o. Sp. kom., ul. Ułańska 5 , 60-748 Poznań miejsce pracy: Poznań 26-06-2021
Etat Szef Cukierni w firmie: City Park Poznań Sp. z o.o. Sp. kom., ul. Ułańska 5 , 60-748 Poznań miejsce pracy: Poznań 14-06-2021

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 08-06-2021
Wyświetleń: 207