kandydatów

Etat Pracownik biurowy – administracja i organizacja

Firma: Carework24 Sp. z o.o. Sp. k. miejsce pracy: Poznań

Ogłoszenie numer: 4781382, z dnia 2021-06-07

CareWork to grupa doświadczonych i wykwalifikowanych doradców zawodowych pracujących w branży opieki nad osobami starszymi. Na co dzień wspieramy, pomagamy i doradzamy. Lubimy pracę z ludźmi i rozumiemy ich potrzeby. Jesteśmy marką o ugruntowanej pozycji na rynku, w której z dnia na dzień przybywa pracy, także tej biurowej. Jeśli nie przerażają Cię sprawy organizacyjne, praca z ludźmi i w wewnętrznym CRM – koniecznie czytaj dalej! Oddział CareWork w Poznaniu ogłasza rekrutację na stanowisko:

Pracownik biurowy – administracja i organizacja

Miejsce pracy: wielkopolskie / Poznań

Opis stanowiska

  • Poszukujemy osoby, która wesprze nasz zespół w Poznaniu, a przede wszystkim weźmie na siebie obowiązki pracownika administracyjnego, odpowiedzialnego za pierwszy kontakt z osobami zainteresowanymi współpracą z naszą firmą, co w skrócie oznacza rozmowy z potencjalnymi opiekunami osób starszych w Niemczech, przedstawianie zasad współpracy i zachęcanie do dalszego kontaktu;
  • Aby z nami pracować będziesz musiał poznać także tajniki naszych umów i być gotowy do przekazywania tych informacji opiekunkom, które wyjeżdżają z nami do pracy, będziesz więc odpowiedzialny za merytoryczny kontakt ws. aktualnej współpracy;
  • Pracuje z nami ponad tysiąc opiekunek i opiekunów osób starszych, czasem trzeba pomóc zorganizować im wyjazd lub zarezerwować przejazd, właśnie dlatego poszukujemy pracownika, który zajmie się organizacją wyjazdów do Niemiec;
  • Twoja praca będzie w dużej mierze samodzielna, oczekiwać będziemy więc od Ciebie aktywności i otwartości w kontaktach z opiekunami;
  • W naszym biurze stawiamy na sprawny przepływ informacji i lubimy, kiedy wszystko idzie odpowiednim torem, dlatego też poszukujemy osoby, która będzie sprawnie i sumiennie zarządzać danymi, w tym uzupełniać informacje w naszym firmowym CRM.

Wymagania

  • W naszej firmie przede wszystkim liczy się dobra organizacja pracy i sumienne wykonywanie obowiązków, to praca z ludźmi, których nie chcemy zawieść;
  • W biurze czasem się zapominamy i mówimy po niemiecku, przyda Ci się więc podstawowa znajomość języka niemieckiego;
  • W pracy na pewno od czasu do czasu trzeba będzie gdzieś pojechać, koniecznie musisz więc posiadać prawo jazdy kat. B;
  • Będziemy zadowoleni, jeśli możesz pochwalić się wyższym wykształceniem, ale wykształcenie średnie na pewno nie wykluczy Cię z wyścigu o pracę u nas;
  • Jeśli jesteś studentem gotowym do pracy w pełnym wymiarze godzin – także jesteś u nas mile widziany;
  • Znajomość pakietu MS Office (Word, Excel) to dla nas mus, ale dla Ciebie na pewno żaden problem;
  • Bardzo dobra organizacja pracy to klucz do sukcesu, jeśli możesz się nią pochwalić – szukamy właśnie Ciebie!
  • W pracy z naszą bazą danych na pewno przyda się Twoja dokładność, a wysoka kultura osobista oraz umiejętności interpersonalne i komunikacyjne pomogą w realizacji obowiązków;
  • Co więcej? Właściwie nic, ale doświadczenie w pracy z ludźmi na pewno będzie dodatkowym atutem!

Oferujemy

  • Przede wszystkim – atrakcyjny system premiowania. Twoje zaangażowanie i aktywność zostaną docenione;
  • Premia to jednak nie wynagrodzenie – to także będzie atrakcyjne i adekwatne do Twoich obowiązków;
  • Oferujemy także prywatne ubezpieczenie zdrowotne, państwowe kolejki będą mniej straszne;
  • Dajemy ci dużą samodzielność i możliwość rozwoju. To, jak z tego skorzystasz, zależy tylko od Ciebie;
  • Co więcej, atmosfera. U nasz będzie miła, a czas pracy upłynie Ci szybciej niż myślisz;
  • Zainteresowany – zgłoś się – możesz zacząć już niebawem!