kandydatów

Etat Praktyka - Departament Technologii Sieciowych

Firma: Polkomtel Infrastruktura Sp. z o.o miejsce pracy: Poznań

Studiujesz albo jesteś już absolwentem? chcesz zdobyć inspirujące doświadczenie zawodowe w największej w Polsce Grupie medialno – telekomunikacyjnej?

Aplikuj do Nas! Weź udział w płatnych praktykach!

Praktyka - Departament Technologii Sieciowych
Miejsce pracy: Poznań
P/DTS/MP
Twoje Zadania:
  • Planowanie parametrów dla stacji GSM, UMTS i LTE
  • Diagnostyka i rozwiązywanie problemów sieci dostępowej
  • Weryfikacja dokumentacji projektowej
  • Lokalizacja urządzeń zakłócających sieć GSM, UMTS, LTE
  • Udział w rozwoju organizacji w tym także narzędzi informatycznych
Nasze Oczekiwania:
  • Jesteś studentem/ studentką III – V roku studiów Politechniki na kierunku Elektronika i Komunikacja
  • Jesteś zaangażowany i świetnie organizujesz swoją pracę
  • Bardzo dobrze posługujesz się pakietem MS Office (Word, Excel, PowerPoint)
  • Znasz język angielski w stopniu komunikatywnym oraz posiadasz umiejętność czytania ze zrozumieniem literatury technicznej z zakresu telekomunikacji
  • Podstawowa znajomość SQL, Unix
  • Aktywnie angażujesz się w powierzone zadnia
Oferujemy:
  • Wsparcie opiekuna merytorycznego podczas trwania praktyk
  • Informację zwrotną po odbyciu praktyk oraz certyfikat potwierdzający udział w programie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Praktyki w terminie: lipiec – sierpień lub sierpień - wrzesień
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 02-06-2021
Wyświetleń: 208