Ta oferta pracy została opublikowana 30 dni temu i może być nieaktualna...
1

kandydat

Etat Praca Telefoniczna obsługa klienta francuskojęzycznego IPF Poznań

Firma: IPF miejsce pracy: Poznań

\“Lubisz rozmawiać przez telefon
Chcesz potrenować Twój język francuski w rozmowach z Francuzami
Potrafisz nawiązywać i utrzymywać pozytywne relacje z Klientami
Angażujesz się w wykonywane zadania i wytrwale dążysz do wyznaczonych celów
Lubisz nowe wyzwania i pracę w zespole
Masz poczucie humoru i pozytywne nastawnie …\”

Telefoniczna obsługa klienta francuskojęzycznego

Obowiązki:

  • telefoniczny kontakt ze stroną francuską-przedstawienie oferty firmy
  • pozyskiwanie nowych klientów
  • dbanie o dobry wizerunek firmy

Oferujemy:

  • pracę w przyjaznym zespole
  • profesjonalną opiekę native speakera na miejscu
  • możliwość rozwoju osobistego
  • podstawa oraz atrakcyjny system premiowy
  • możliwość ustalenia indywidualnego grafiku pracy
    Wymagania

  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
  • systematyczność i pracowitość,
  • «être a l’aise» w rozmowach w języku francuskim
  • pomysłowość…..

Zapraszamy do kontaktu!

CV z dopiskiem \“Obsługa klienta\” prosimy przesyłać na adres: paulina.najewska@ipf.jobs

Powołaj się na poznański serwis pracy PracaPoznan.pl aplikując na stanowisko Telefoniczna obsługa klienta francuskojęzycznego , ogłoszenie dodane przez firmę IPF Poznań. Dziękujemy!

Czy ta oferta pracy jest nieaktualna? Powiadom nas!
Poleć znajomemu
Data dodania: 31-05-2013
Wyświetleń: 791