Ta oferta pracy została opublikowana 30 dni temu i może być nieaktualna...
1

kandydat

Etat Praca Specjalista ds. kluczowych klientów TLS POLAND o/POZNAŃ Poznań

Firma: TLS POLAND o/POZNAŃ miejsce pracy: Poznań

Osoba zatrudniona na w/w będzie odpowiedzialna za:
- bieżące monitorowanie rynku
- bezpośrednią realizację kampanii reklamowych
- utrzymywanie kontaktów z klientami
- udział w bieżących zadaniach biura

Oczekujemy:
- zdolności organizacyjnych
- doświadczenia w pracy z klientem
-łatwości w nawiązywaniu kontaktów
- silnej motywacji w realizacji wytyczonych celów
- kreatywności i inicjatywy w działaniu

Oferujemy:
- miłą atmosferę pracy w młodym i dynamicznym zespole
- profesjonalne szkolenia
- stałą pracę
- wysokie zarobki

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o kontakt i wysłanie CV na adres zatrudnienie_poznan@wp.pl

Powołaj się na poznański serwis pracy PracaPoznan.pl aplikując na stanowisko Specjalista ds. kluczowych klientów , ogłoszenie dodane przez firmę TLS POLAND o/POZNAŃ Poznań. Dziękujemy!

Czy ta oferta pracy jest nieaktualna? Powiadom nas!
Poleć znajomemu
Data dodania: 28-02-2012
Wyświetleń: 854