kandydatów

Etat Doradca techniczno handlowy

Firma: Autojet miejsce pracy: Poznań

Firma Autojet poszukuje pracownika na stanowisko:

Doradca techniczno handlowy

Osoba pracująca na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za realizowanie sprzedaży oraz rozwój działalności firmy w określonym zakresie

Zakres obowiązków:
  • Sprzedaż drukarek przemysłowych typu InkJet oraz materiałów eksploatacyjnych
  • Sprzedaż urządzeń przemysłowych będących w ofercie firmy
  • Budowanie długotrwałych relacji z klientami,
  • Aktywne pozyskiwanie nowych nabywców,
  • Prowadzenie dokumentacji handlowej.
Wymagania:
  • Duże doświadczenie zdobyte w pracy na podobnym stanowisku
  • Łatwość nawiązywania kontaktów,
  • Organizacja pracy własnej,
  • Odpowiedzialność i samodzielność w działaniu,
  • Nastawienie na realizację celów,
  • Determinacja w działaniu,
  • Gotowość do wyjazdów (praca na terenie całej Polski)
Oferujemy:
  • Wysokie wynagrodzenie,
  • Pracę w nowoczesnej firmie
  • Samodzielne stanowisko w rozwijającym się przedsiębiorstwie,
  • Możliwość rozwoju swoich kompetencji,
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Różne formy integracji sportowej oraz karnety multisport
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Autojet dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych.”