kandydatów

Etat Mechanik Mobilny

Firma: CHRONO Flex miejsce pracy: Poznań

CHRONO Flex to część Grupy Monnoyeur, w której skład wchodzi m.in. Bergerat Monnoyeur – jedyny autoryzowany dealer maszyn CATERPILLAR® w Polsce - najbardziej zaawansowanych technicznie i najnowocześniejszych maszyn budowlanych na świecie.

Firma CHRONO Flex, działająca od ponad 20 lat we Francji, dotarła do wiodącej pozycji na rynku w zakresie napraw hydraulicznych. Od roku działamy również na terenie Polski, zapewniając kompleksową i natychmiastową naprawę hydrauliczną na miejscu u Klienta. Staramy się dotrzeć w przeciągu godziny od zgłoszenia awarii!

W naszej firmie stawiamy na doskonałość operacyjną, rozwój pracowników oraz dobrą atmosferę w pracy.

Obecnie do działu Serwisu poszukujemy kandydatów/kandydatek na stanowisko:

Mechanik Mobilny
Miejsce pracy: Poznań
Oferujemy:
  • Możliwość rozwoju kompetencji oraz kariery zawodowej
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Niezbędne narzędzia pracy: auto serwisowe, tel. komórkowy
  • Szkolenia techniczne i produktowe
  • Atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze oraz motywacyjny system premiowy wypłacany co miesiąc
  • Szeroki pakiet socjalny - opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta lunchowa
Zakres obowiązków:
  • Naprawa i serwis węży hydraulicznych w maszynach budowlanych, ciężarówkach, maszynach przemysłowych
  • Dbałość o najwyższą jakość świadczonych usług serwisowych
  • Stałe podnoszenie kwalifikacji technicznych z zakresu obsługi produktu
Wymagania:
  • Minimum 3 letnie doświadczenie w pracy na stanowisku mechanika
  • Znajomość zagadnień z mechaniki, hydrauliki siłowej
  • Wykształcenie techniczne
  • Prawo jazdy kat. B
  • Samodzielność, odpowiedzialność, umiejętność zarządzania własnym czasem
  • Doświadczenie we współpracy z klientem
W dokumentach prosimy uwzględnić klauzulę „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w treści przesłanego cv, przez Bergerat Monnoyeur Sp. z o.o. w celu wzięcia udziału w prowadzonych procesach rekrutacyjnych”. Informujemy, że wyrażając powyższą zgodę masz prawo w dowolnym momencie wycofać lub zmienić zgodę, kierując informację o jej wycofaniu lub zmianie na adres: aktualizacja.rezygnacja@b-m.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.