kandydatów

Etat Menedżer ds. Kreacji

Firma: Centrum Rozwoju Szkół Wyższych Merito Sp. z o.o. miejsce pracy: Poznań

Menedżer ds. Kreacji

Centrum Rozwoju Szkół Wyższych Merito Sp. z o.o. to założyciel największej w Polsce grupy uczelni niepublicznych – Wyższych Szkół Bankowych oraz Dolnośląskiej Szkoły Wyższej we Wrocławiu.
Siłą Centrum są ludzie, ich talenty i ambicje.
To oni budują twórcze i skuteczne zespoły, wyznaczają cele i poszukują innowacyjnych sposobów ich realizacji. Odnoszą sukcesy, uczą się na błędach, nigdy nie nudzą się w pracy.

Kogo szukamy?

Szukamy stażysty do pracy w Dziale Badań i Analiz Marketingowych w Poznaniu, który będzie wspierał nasz dział w bieżących zadaniach.

MENEDŻER DS. KREACJI

Zakres obowiązków
  • Planowanie, opracowywanie, koordynowanie i nadzorowanie prac związanych z procesem kreacji (nośniki digitalowe i offline);
  • Tworzenie koncepcji i scenariuszy projektów z zakresu komunikacji;
  • Rozwój brand booka/ identyfikacji wizualnej marek należących do grupy;
  • Dbałość o wdrażanie przez zespół kreatywny i zespoły współpracujące projektów marketingowych zgodnych z założeniami wizerunku marki;
  • Analizowanie i ocenianie pomysłów oraz materiałów reklamowych tworzonych przez współpracowników;
  • Aktywny udział w opracowywaniu i wdrażaniu strategii marketingowej;
  • Współpraca przy projektowaniu kampanii reklamowej 360 (kampanii digital, projektów social media, kampanii display, stron internetowych, BTL i ATL);
  • Wdrażanie aktualnych trendów z zakresu designu, web designu, foto i video;
  • Współpraca z innymi działami i zespołami;
  • Aktywizowanie, inspirowanie i dzielenie się wiedzą w całej organizacji;
  • Poszukiwanie innowacyjnych rozwiązań.
Poszukiwane kompetencje
  • Talent, pomysłowość i kreatywność, poczucie estetyki;
  • Umiejętności z zakresu designu, web designu, druku, typografii, foto i video;
  • Doświadczenie w brandingu i budowania wizerunku marki (doświadczenie w tworzeniu brand booka);
  • Rozumienie nowych technologii w komunikacji marketingowej oraz ich wykorzystywania przez pokolenie “Z” i “Y”;
  • Umiejętność wdrażania innowacyjnych oraz skutecznych rozwiązań kreatywnych w kampaniach reklamowych i innych wyzwaniach komunikacyjnych;
  • Świeże spojrzenie i otwarty umysł;
  • Umiejętność pracy w grupie oraz zarządzania zespołem;
  • Angielski na poziomie zaawansowanym;
  • Minimum 5 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • Komunikatywność, inicjatywa oraz umiejętność pracy w rozproszonym zespole projektowym.
Oferujemy:
  • umowę o pracę na pełen etat
  • pracę w systemie hybrydowym (jeden tydzień: 3 dni w domu / 2 dni w biurze, następny tydzień: 2 dni w domu / 3 dni w biurze)
  • współpracę i wsparcie zespołu, tworzącego kreatywne środowisko pracy
  • dostęp do specjalistycznej wiedzy – szkolenia, spotkania z ekspertami, literatura fachowa
  • możliwość skorzystania z pakietu dodatków pozapłacowych (opieka medyczna Lux Med, karta Multisport, Ubezpieczenie na życie Generali)
  • Dodatkowe dni wolne w roku (standardowo 6-7 wyznaczonych odgórnie dni w ciągu roku)
  • możliwość podjęcia studiów na preferencyjnych warunkach w jednej z uczelni WSB lub DSW.
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Centrum Rozwoju Szkół Wyższych TEB Akademia, Aleja Niepodległości 2, 61-874 Poznań, moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych w celu realizacji bieżącego procesu rekrutacyjnego. Zgoda może być wycofana w dowolnym momencie, lecz nie wpływa to na ważność czynności wykonanych przed jej wycofaniem.