Etat Specjalista ds. utrzymania ruchu w Dziale Inwestycji i Utrzymania Ruchu

Firma: WOJSKOWE ZAKŁADY MOTORYZACYJNE SPÓŁKA AKCYJNA miejsce pracy: Poznań

Wojskowe Zakłady Motoryzacyjne S.A. są przedsiębiorstwem, które istnieje na polskim rynku zbrojeniowym od 1945 roku. Głównym celem działalności Spółki jest zaspakajanie potrzeb bezpieczeństwa i obronności państwa w zakresie produkcji, serwisowania, obsługiwania, modyfikacji modernizacji i remontów oraz napraw wojskowych pojazdów gąsienicowych i kołowych.

Specjalista ds. utrzymania ruchu w Dziale Inwestycji i Utrzymania Ruchu
Miejsce pracy: Poznań
Nr ref.: 4/2023
Zakres zadań podstawowych:
  • opracowywanie harmonogramów okresowych przeglądów technicznych maszyn i kontrolowanie zawartych w nim terminów,
  • nadzorowanie bieżącej konserwacji, przeglądów i napraw maszyn, urządzeń i wyposażenia,
  • katalogowanie dokumentacji technicznej maszyn i urządzeń wykorzystywanych na terenie przedsiębiorstwa,
  • przygotowywanie planów rzeczowo-finansowych w zakresie inwestycji i remontów maszyn i urządzeń, ich analiza i opiniowanie, przygotowywanie dla Zarządu uzasadnienia i opłacalności poszczególnych projektów,
  • realizacja polityki zakupowej dla maszyn, urządzeń i narzędzi wynikających z planów rzeczowo-finansowych.
Wymagania:
  • wykształcenie techniczne,
  • przynajmniej 2 letnie doświadczenie na stanowisku związanym z utrzymaniem ruchu w zakładzie produkcyjnym,
  • umiejętność czytania i analizowania dokumentacji technicznej,
  • umiejętność planowania, ustalania priorytetów,
  • umiejętność podejmowania decyzji i ukierunkowanie na rozwiązywanie problemów i zadań,
  • samodzielność, inicjatywa i konsekwencja w planowaniu i osiąganiu celów,
  • bardzo dobre zdolności komunikacyjne.
Oferujemy:
  • ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie produkcyjnej o ugruntowanej pozycji rynkowej, z wysokimi standardami jakości,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwość rozwoju zawodowego (szkolenia),
  • pakiet świadczeń socjalnych.