kandydatów

Etat Projektant konstrukcji budowlanych

Firma: NES Global Talent miejsce pracy: Poznań

NES Fircroft jest firmą rekrutacyjną specjalizującą się w stanowiskach technicznych. 500 doświadczonych rekruterów NES wspiera Kandydatów i firmy w 28 krajach, z 45 biur w branżach: Energetyka, Budownictwo i Nieruchomości, Nafta i Gaz, Farmacja, IT, Produkcja.

Dla Naszego Klienta, firmy dostarczającej zarówno usługi techniczne/doradcze, jak i wykonwcze w formule EPC.

Projektant konstrukcji budowlanych
Miejsce pracy: Poznań
Obowiązki:
  • Współuczestnictwo w opracowywaniu projektów koncepcyjnych, budowlanych oraz wykonawczych w zakresie konstrukcji budowlanych
  • Wykonywanie obliczeń statycznych i wytrzymałościowych
  • Kierowanie zespołem asystentów
  • Praca w środowisku CAD 2D/3D
Wymagania:
  • Uprawnienia do projektowania bez ograniczeń w specjalności konstrukcyjno-budowlanej
  • Znajomość norm projektowych PN-EN 1990 – 1999
  • Znajomość programu Autodesk Robot Structural Analysis
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Znajomość programu AutoCad
  • Doświadczenie przy projektowaniu obiektów przemysłowych istniejących (przebudowy/rozbudowy/zmiany sposobu użytkowania)
  • Obowiązkowość, dokładność, sumienność
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętność delegowania i egzekwowania zadań
Mile widziane:
  • Doświadczenie przy projektowaniu obiektów przemysłowych
  • Znajomość program IDEA Statica
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (poziom B2)
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Prawo jazdy kat. B
Oferujemy:
  • Wynagrodzenie adekwatnie do posiadanego doświadczenia i umiejętności
  • Zatrudnienie na umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy
  • Możliwość zdobycia nowych doświadczeń zawodowych i rozwoju kwalifikacji
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Elastyczny czas pracy (możliwość rozpoczynania pracy między godz. 7:00 a 9:00), model hybrydowy
  • Ubezpieczenie NNW Grupowe