kandydatów

Etat Specjalista ds. dokumentacji technicznej

Firma: Autojet miejsce pracy: Poznań

Firma Autojet poszukuje pracownika na stanowisko:

Specjalista ds. dokumentacji technicznej
Miejsce pracy: Poznań

Specjalista ds. dokumentacji i zgodności jest zaangażowany w każdy projekt realizowany przez firmę. Jako osoba przygotowująca instrukcje obsługi maszyn należy do zespołu biura projektowego i musi z nim ściśle współpracować. Oznacza to ciągły kontakt z doświadczonymi specjalistami oraz możliwość obsługi nowoczesnych maszyn. Dysponujemy szerokim zapleczem materiałów dydaktycznych, norm i artykułów, na podstawie których projektowane są nasze maszyny. Zadaniem specjalisty ds. dokumentacji i zgodności jest zapoznanie się z nimi i koordynowanie działań biura projektowego, co przekłada się na realny wpływ na realizowane projekty.

Obowiązki:
  • Współpraca z doświadczonym zespołem;
  • Kompletowanie Dokumentacji Techniczno-Konstrukcyjnej (DTK);
  • Tworzenie instrukcji obsługi maszyn;
  • Zaangażowanie w każdy projekt realizowany w firmie;
  • Wyszukiwanie i selekcja potrzebnych informacji w internecie i w innych źródłach;
  • Zapoznawanie się z maszynami przemysłowymi i redagowanie opisów ich działania;
  • Przeglądanie dokumentacji projektowej, wyszukiwanie w niej odpowiednich informacji.
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe w kierunku technicznym (Budowa Maszyn lub pokrewne);
  • Doświadczenie w pracy z maszynami;
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego;
  • Skrupulatność i dokładność w redagowaniu tekstów;
  • Dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności MS Word.
Mile widziane
  • Znajomość języka angielskiego;
  • Umiejętność szybkiego pisania na klawiaturze;
  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych i pneumatycznych;
  • Doświadczenie w redagowaniu tekstu;
  • Doświadczenie w pracy z normami technicznymi;Doświadczenie w pracy z programami graficznymi (grafika rastrowa i wektorowa).
Oferujemy:
  • Pracę w nowoczesnej i rozwijającej się firmie;
  • Możliwość rozwoju swoich kompetencji;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Stabilne zatrudnienie;
  • Zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu na podstawie umowy o pracę;
  • Dostęp do norm, artykułów branżowych i materiałów szkoleniowych;
  • Wysokie wynagrodzenie;
  • Elastyczny grafik pracy;
  • Możliwość pracy hybrydowej.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Autojet dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych.”