kandydatów

Etat Product Manager

Firma: Klient portalu Praca.pl miejsce pracy: Swarzędz

Ogłoszenie numer: 8161542, z dnia 2023-04-13

Klient portalu Praca.pl

Firma działająca na rynku innowacyjnych technologii złączek i połączeń elastycznych.

Zastosowanie w przemyśle medycznym, spożywczym, w układach chłodzenia oraz w układach elektrycznych i elektronicznych.

Product Manager

Miejsce pracy: Swarzędz

Opis stanowiska

  • Nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów handlowych
  • Monitorowanie trendów na rynku oraz potrzeb i wymagań klientów
  • Przygotowanie i realizacja planów sprzedażowych
  • Nadzór nad rozwojem grupy produktów

Wymagania

  • Łatwość nawiązywania i utrzymywania relacji
  • Wysokie zdolności interpersonalne
  • Wykształcenie wyższe
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Prawo jazdy kat.B

Oferujemy

  • Umowa o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Premia handlowa
  • Samochód służbowy
  • Dedykowane szkolenia