kandydatów

Etat Technik Serwisu

Firma: Probiko-Aqua sp. z o.o. miejsce pracy: Kostrzyn

Firma PROBIKO-AQUA Sp. z o.o.- niezależna polska firma działająca w branży uzdatniania wody pitnej za pomocą promieniowania UV i ozonowania dla wodociągów i przemysłu - poszukuje:

Technik Serwisu
Miejsce pracy: Kostrzyn
Twój zakres obowiązków:
  • Realizowanie uruchomień, diagnostyki i napraw urządzeń u klienta
  • Wspomaganie procesu produkcyjnego urządzeń (stacjonarnie w siedzibie firmy)
  • Sporządzanie raportów z napraw, diagnoz
  • Dzielony tryb pracy (stacjonarnie /w delegacji)
Nasze wymagania:
  • Dyspozycyjność i gotowość do częstych podróży służbowych
  • Prawo jazdy kat. B
  • Wykształcenie techniczne/elektryczne
  • Dobra znajomość obsługi komputera w zakresie pakietu Microsoft Office
  • Dobra organizacja pracy
  • Rzetelność i chęć podnoszenia swoich kwalifikacji
Mile widziane:
  • Posiadanie uprawnień SEP
  • Znajomość jęz. angielskiego lub niemieckiego
  • Znajomość zagadnień automatyki przemysłowej
To oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w przyjaznej atmosferze z możliwością wdrażania własnych pomysłów
  • Wynagrodzenie: 4000 - 5000 zł netto w zależności od posiadanego doświadczenia
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Narzędzia do wykonywania pracy (komputer, telefon oraz samochód służbowy po okresie próbnym)
  • Wynagrodzenie podstawowe + premie
  • Szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe
  • Ubezpieczenie grupowe w pełni finansowane przez pracodawcę
Benefity:
  • Dofinansowanie szkoleń i kursów
  • Ubezpieczenie na życie