kandydatów

Etat Specjalista ds. umów

Firma: NES Global Talent miejsce pracy: Poznań

NES Fircroft dla jednego ze swoich klientów występujacego jako Generalny Wykonawca na kontraktach EPC w branży Energetyki Konwencjonalnej prowadzi obecnie rekrutację na stanowisko:

Specjalista ds. umów
Miejsce pracy: Poznań

Zakres obowiązków:

  • przygotowywanie umów dla danego projektu – w porozumieniu z Działem Prawnym oraz Kierownictwem,
  • opracowywanie i weryfikacja umów oraz aneksów z podwykonawcami oraz związanej z nimi dokumentacji,
  • negocjowanie postanowień umownych z podwykonawcami, wspólnie z Kierownictwem,
  • analiza treści dokumentów otrzymanych od stron trzecich oraz dostosowywanie ich treści do zasad obowiązujących w Spółce,
  • koordynacja procesu zgłaszania umów do Inwestora oraz procesu zawierania umów,
  • przygotowywanie dokumentacji formalno-prawnej dla projektu, w tym w szczególności pełnomocnictwa, oświadczenia,
  • współpraca w zakresie ewentualnych roszczeń, w tym przygotowanie stosownych dokumentów formalno-prawnych,
  • dbałość o prawidłowy obieg i archiwizację dokumentów,
  • bieżące wsparcie zespołów projektowych.
Wymagane kompetencje:
  • wykształcenie wyższe – kierunki techniczne lub prawne;
  • dobra znajomość procesu inwestycyjnego z branży budownictwa przemysłowego – od uzyskania pozwoleń do rozpoczęcia produkcji;
  • min. 3-letnie doświadczenie w zakresie sporządzania i negocjowania umów w branży budowlanej oraz znajomość specyfiki branży,
  • znajomość przepisów kodeksu cywilnego, prawa budowlanego, prawa zamówień publicznych,
  • znajomość pakietu Ms Office na poziomie zaawansowanym,
  • umiejętność analitycznego myślenia,
  • umiejętności negocjacyjne,
  • bardzo dobra organizacja pracy,
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne,;
  • min. dobra znajomość języka angielskiego (min. Poziom B2)