kandydatów

Etat Kierownik Salonu Firmowego Mammut

Firma: UNI-SPORT SP. Z O.O. miejsce pracy: Poznań

Jesteśmy grupą ludzi z górską pasją, od 1996 specjalizujemy się w dystrybucji sprzętu wspinaczkowego, outdoorowego oraz sportowego. Na przestrzeni lat staliśmy się solidnym oraz sprawdzonym dystrybutorem marek Mammut, Singing Rock i Nitro. Dołącz do nas i dziel z nami swoją pasję.

Poszukujemy osób na stanowisko:

Kierownik Salonu Firmowego Mammut
Miejsce pracy: Poznań
Twój zakres obowiązków
  • Podnoszenie wyników sprzedażowych, oraz kluczowych wskaźników efektywności
  • Sprawne zarządzanie zespołem sprzedażowym
  • Dbałość o poprawny VM
  • Dbałość wykonanie procedur i przeprowadzanie procesów zgodnie ze obowiązującymi w firmie standardami
  • Dbałość o zyskowność salonu
Nasze wymagania
  • Doświadczenie w zarządzaniu z sukcesami retailowym zespołem sprzedażowym
  • Doświadczenie outdoorowo - turystyczne
  • Dobra znajomość języka angielskiego
To oferujemy
  • Wynagrodzenie podane w widełkach jest wynagrodzeniem bazowym. Jest zależne od wyników salonu i w wypadku osiągania wyników będzie wyższe.
  • Pracę z zespołem pasjonatów
  • Dobrą atmosferę w pracy
  • Elastyczne zarobki - uzależnione od wyników zarządzanego salonu
  • Dobre zniżki na odzież i sprzęt światowych marek outdoorowych
  • Rozwój zawodowy- uczestnictwo w szkoleniach i warsztatach
Dodatkowa informacja:

Uwaga! Poszukujemy osoby mogącej rozpocząć pracę od czerwca/ lipca.
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)."

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 06-04-2023
Wyświetleń: 78