kandydatów

Etat IT Analyst with German

Firma: Diverse CG Sp. z o.o. Sp.k. miejsce pracy: Poznań

Ogłoszenie numer: 8120391, z dnia 2023-03-30

Diverse CG Sp. z o.o. Sp.k.

DCG jest firmą technologiczną, gromadzącą w swoich szeregach profesjonalistów związanych z IT. W związku z ciągłym rozwojem i dużą liczbą prowadzonych przez nas projektów stale poszukujemy nowych pracowników i współpracowników, posiadających wysokie kompetencje w obszarze IT lub w innym obszarze zgodnym z informacjami podanymi w ogłoszeniu

IT Analyst with German

Miejsce pracy: Poznań

Opis stanowiska

Analitycy pierwszej linii lub agenci wsparcia technicznego, jako członkowie zespołu obsługi klienta na pierwszej linii, znajdują najlepsze i najprostsze rozwiązania problemów użytkowników.

To stanowisko entry level jest idealnym rozwiązaniem dla Ciebie, jeśli jesteś juniorem lub jesteś na początku swojej kariery i chcesz zaangażować się w międzynarodowe środowisko.

Masz szansę rozwinąć się pod okiem lidera zespołu, poszerzyć swoją wiedzę z zakresu IT i zdobyć doświadczenie w pracy z klientami biznesowymi.

Zakres obowiązków:
  • Wykorzystanie i doskonalenie umiejętności językowych poprzez codzienną pracę w języku niemieckim i angielskim
  • Komunikacja z międzynarodowym klientem przez telefon i e-mail
  • Nauka i rozwijanie swojego profilu zawodowego
  • Zdobywanie wiedzy z zakresu IT
  • Udział w szkoleniach i programach talentowych
  • Praca w bezpiecznej i przyjaznej atmosferze, gdzie liczą się ludzie

Wymagania

  • Znajomość języka niemieckiego (min. C1) i angielskiego (min. B2)
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i nastawienie na klienta
  • Znajomość MS Office
  • Pierwsze doświadczenie w obsłudze klienta
  • Mile widziane doświadczenie na pierwszej linii wsparcia technicznego

Oferujemy

  • Umowa o pracę tymczasową
  • Stawka 5500 – 6100 PLN brutto/m-c
  • Zapewniony sprzęt do pracy
  • Prywatna opieka medyczna
  • Dofinansowanie karty MultiSport
  • Stałe wsparcie dedykowanego opiekuna
  • Praca hybrydowa

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 31-03-2023
Wyświetleń: 81