kandydatów

Etat Przewoźnik / Serwisant

Firma: Elis Textile Service Sp. z o.o. miejsce pracy: Szamotuły

Tworzymy dla naszych klientów spersonalizowane rozwiązania – świadczymy kompleksowe usługi w zakresie wynajmu i serwisu tekstyliów dla każdego rodzaju działalności. Oferujemy odzież ochronną i roboczą, maty podłogowe oraz urządzenia z szeroko rozumianego zakresu utrzymania czystości.

Współpracujemy z tysiącami europejskich przedsiębiorstw, które zapewniają produkty i usługi, będące częścią naszego codziennego życia. Nasi klienci mają pewność, że produkty, których potrzebują będą we właściwym miejscu o właściwym czasie – czyste i sprawdzone. 45 000 naszych pracowników w 28 krajach czuwa nad prawidłowym funkcjonowaniem tego procesu. Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Jesteśmy obecni w 28 krajach na dwóch kontynentach
  • Blisko 50,000 pracowników
  • Jesteśmy obecni w 440 lokalizacjach
  • Obsługujemy 400,000 klientów
  • Generujemy €3.1 miliarda obrotu
Przewoźnik / Serwisant
Miejsce pracy: Szamotuły
Zadania
  • Dostawa i odbiór odzieży od Klientów z zachowaniem wyznaczonych terminów
  • Wymiana mat wejściowych oraz urządzeń higienicznych
  • Rzetelne rozliczanie się z powierzonej dokumentacji
  • Obsługa mobilnej aplikacji
  • Utrwalanie dobrego wizerunku firmy
Oczekujemy
  • Własna jednoosobowa działalność gospodarcza
  • Prawo jazdy kat. B
  • Samochód z nadwoziem typu BUS o ładowności do 3,5t (nie starszy niż 10 lat, kolor biały, zadbany)
  • Umiejętność budowania trwałych relacji z Klientami
  • Znajomość topografii regionu
  • Sumienność, dyspozycyjność, zaangażowanie i wysoka kultura osobista
Oferujemy
  • Stabilną i długoterminową współpracę w firmie o wiodącej pozycji rynkowej
  • Stałe trasy w obrębie województwa
  • Atrakcyjny system wynagrodzeń zależny od ilości przewiezionych towarów
  • Terminowa płatność
  • Elastyczne godziny pracy
  • Pracę w kompetentnym i zgranym zespole