kandydatów

Etat Monter konstrukcji stalowych

Firma: Klient portalu Praca.pl miejsce pracy: Poznań

Ogłoszenie numer: 8083077, z dnia 2023-03-20

Klient portalu Praca.pl

Monter konstrukcji stalowych

Miejsce pracy: Poznań

Opis stanowiska

  • praca w Polsce i za granicą (głównie Niemcy)
  • montaż lekkich i ciężkich konstrukcji stalowych: balustrady balkonowe stalowe, barierki, słupy.

Wymagania

  • umiejętność czytania rysunku technicznego,
  • 4-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • doświadczenie w obsłudze elektronarzędzi,
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

  • wynagrodzenie od 9000 do 14000 PLN brutto,
  • możliwość pracy w soboty,
  • umowę o pracę,
  • darmowe zakwaterowanie,
  • pracę od zaraz.